Zaměstnanci

Zaměstnanci školy – školní rok 2021/2022

Pedagogičtí zaměstnanci základní školy: 

jméno funkceaprobace mailová adresakonzultační den
Mgr. Ilona HaasováředitelkaAj, metodik prevence,              metodik ŠVPreditel@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Kateřina Krňávková1. zást.ředitele
 
Čj – Ovzastupce@zsstity.czstředa – 13:30-15:30 hod
PaedDr. Miloš Harnych2. zást.ředitele Ch – Přharnych@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Kateřina Mervartovátřídní I.A1.st.mervartova@zsstity.czčtvrtek – 13:30-15:30 hod
Mgr. Markéta Drlíkovátřídní I.B
 
1.st.drlikova@zsstity.czpondělí - 13:30-15:30 hod
Mgr. Jana Špačkovátřídní II.1.st.
 
spackova@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Ing. Jana Ptáčkovátřídní III.
 
Př, Mptackova@zsstity.cz pondělí– 13:30-15:30 hod
Petra Juračkovátřídní IV.spec.pedag., ČJjurackova@zsstity.cz pondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Blanka Schwarzovátřídní V.1.st.schwarzova@zsstity.czstředa – 13:30-15:30 hod
Mgr. Barbora Skácelovátřídní VI.AZ - Ovskacelova@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Cecilie Kissovátřídní VI.BAj, metodik ICTkissova@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Pavlína Miltákovátřídní VII.A
 
Ajmiltakova@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Jan Žďárskýtřídní VII.BAj - Tvzdarsky@zsstity.czstředa – 13:30-15:30 hod
Mgr.Bronislava Haltmarovátřídní VIII.A
 
M - Fhaltmarova@zsstity.czpondělí 13:30-15:30 hod
Mgr. Monika Temňákovátřídní VIII.BNj - Dtemnakova@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Marcela Hřebíčkovátřídní IX.ATvhrebickova@zsstity.czstředa – 13:20 - 14:00 a 14:50 - 15:30 hod
Mgr. Šárka Kobzová
 
třídní IX.BM - Fkobzova@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Lenka Ryšavábez třídnictvíČj- Aj rysava@zsstity.czdle mailové či tel. domluvy
Kristýna Kučerovábez třídnictvíFkucerova@zsstity.czúterý 13:30-15:30 hod
Roman Skalabez třídnictvíD - Zskala@zsstity.czdle mailové či tel. domluvy
Milada Minářovábez třídnictvíAjminarova@zsstity.czdle mailové či tel. domluvy
Ing. Hana Vícencová Kubelkovábez třídnictvíF - Tčvicencova@zsstity.czdle mailové či tel. domluvy
Jitka ČecháčkováVII.Aasistent pedagogacechackova@zsstity.cz bez konzultačního dne
Veronika Tomašková
 
VI.Basistent pedagogatomaskova@zsstity.cz bez konzultačního dne
Iva KubištováI.Basistent pedagogakubistova@zsstity.czbez konzultačního dne
Pavla KlimešováVII.Basistent pedagogaklimesova@zsstity.czbez konzultačního dne

Vychovatelky školní družiny:

Ivana Brabcová  brabcova@zsstity.cz
Lenka Pospíšilová  pospisilova@zsstity.cz
Veronika Valentová  valentova@zsstity.cz
Ing. Hana Vícencová Kubelková  vicencova@zsstity.cz

Nepedagogičtí zaměstnanci základní školy: 

Alena Poláchováekonomka ekonomka@zsstity.cz
Miroslav Pospíšilsprávce budov  
Zdeňka Valentováúklid  
Jaroslava Jurkováúklid  
Jana Kutlákováúklid  

Školní jídelna:

Jarmila Smrčkovávedoucí ŠJ jidelna.zsstity@seznam.cz
Jana Horvátovákuchařka  
Stanislava Valentovákuchařka  
Jaroslava Minářovápracovnice provozu  
Renata Hamarovápracovnice provozu  
Miroslava Pospíšilovápracovnice provozu  

Zaměstnanci mateřské školy:

Bc. Zuzana Strakovávedoucí učitelka ms@zsstity.cz
Markéta Všetíčková
 
učitelka  
Jana Hermanováučitelka  
Iveta Digrinová
 
učitelka  
Alena Bartáškováučitelka  
Nikola Hamarováučitelka  
    
Marcela Švancarová
 
domovnice  
Jana Ondráčkováúklid