Zaměstnanci školy

Zaměstnanci školy – školní rok 2022/2023

Pedagogičtí zaměstnanci základní školy: 

Jmenný seznam pedagogů školy: mailová adresa:konzultační den:
Mgr. Ilona HaasováředitelkaAj, metodik prevence,              metodik ŠVPreditel@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Kateřina Krňávková1. zást.ředitele
 
Čj – Ovzastupce@zsstity.czstředa – 13:30-15:30 hod
PaedDr. Miloš Harnych2. zást.ředitele Ch – Přharnych@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Markéta Drlíkovátřídní I.1.st.drlikova@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Kateřina Mervartovátřídní II.A
 
1.st.mervartova@zsstity.czúterý - 13:30-15:30 hod
Bc. Jana Faltusovátřídní II.B1.st.
 
faltusova@zsstity.czúterý – 13:30-15:30 hod
Mgr. Andrea Rattayovátřídní III.
 
ČJ, speciální pedagograttayova@zsstity.cz pondělí– 13:30-15:30 hod
Mgr. Jana Špačkovátřídní IV.1.st.spackova@zsstity.cz úterý– 13:30-15:30 hod
Mgr. Marcela Hřebíčkovátřídní V.Tv - Ajhrebickova@zsstity.czstředa – 13:30-14:45 hod
Ing. Jana Ptáčkovátřídní VI.APř, speciální pedagogikaptackova@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Ing. Hana Vícencová Kubelkovátřídní VI.BM - Technické předmětyvicencova@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Cecilie Kissovátřídní VII.A
 
Ajkissova@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Bc. Barbora Skácelovátřídní VII.BZ - Ovskacelova@zsstity.czpondělí – 13:00-15:00 hod
Mgr. Pavlína Miltákovátřídní VIII.A
 
Ajmiltakova@zsstity.czpondělí 13:30-15:30 hod
Mgr. Jan Žďárskýtřídní VIII.BAj - Tvzdarsky@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Bronislava Haltmarovátřídní IX.AM - Fhaltmarova@zsstity.czstředa – 13:30 -15:30 hod
Mgr. Monika Temňáková
 
třídní IX.BNj - Dtemnakova@zsstity.czúterý – 13:30-15:30 hod
Mgr. Lenka Ryšavábez třídnictvíČj - Aj rysava@zsstity.czdle mailové či tel. domluvy
Petra Juračkovábez třídnictvíspeciální pedagogika jurackova@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Šárka Kobzovábez třídnictvíM - Fkobzova@zsstity.czúterý – 14:30-15:30 hod
Ing. Jan Baslerbez třídnictvíbasler@zsstity.czúterý – 13:30-15:30 hod
Bc. Jana Škrabalovábez třídnictvíSP - OVskrabalova@zsstity.czúterý – 13:30-15:30 hod
Milada MinářováVII.B, VIII.Aasistent pedagogaminarova@zsstity.czbez konzultačního dne
Jitka ČecháčkováII.Basistent pedagogacechackova@zsstity.cz bez konzultačního dne
Veronika Tomašková
 
IV.asistent pedagogatomaskova@zsstity.cz bez konzultačního dne
Roman SkalaVI.Basistent pedagogaskala@zsstity.czbez konzultačního dne
Pavla KlimešováVIII.Basistent pedagogaklimesova@zsstity.czbez konzultačního dne

Vychovatelky školní družiny a školního klubu:

Ivana Brabcová  brabcova@zsstity.cz
Lenka Pospíšilová  pospisilova@zsstity.cz
Daniela Olbortová  olbortova@zsstity.cz
Veronika Tomašková  tomaskova@zsstity.cz
Jitka Čecháčková  cechackova@zsstity.cz
Zuzana Straková ml.  strakova@zsstity.cz

Nepedagogičtí zaměstnanci základní školy: 

Alena Poláchováekonomka ekonomka@zsstity.cz
Miroslav Pospíšilsprávce budov  
Zdeňka Valentováúklid  
Jaroslava Jurkováúklid  
Jana Kutlákováúklid  

Školní jídelna:

Jarmila Smrčkovávedoucí ŠJ jidelna.zsstity@seznam.cz
Jana Horvátovákuchařka  
Stanislava Valentovákuchařka  
Jaroslava Minářovápracovnice provozu  
Renata Hamarovápracovnice provozu  
Miroslava Pospíšilovápracovnice provozu  

Zaměstnanci mateřské školy:

Bc. Zuzana Strakovázástupce ředitele pro MŠ ms@zsstity.cz
Markéta Všetíčková
 
učitelka  
Jana Hermanováučitelka  
Iveta Digrinová
 
učitelka  
Alena Bartáškováučitelka  
Nikola Hamarováučitelka  
Marcela Švancarová
 
domovnice  
Jana Ondráčkováúklid