Zaměstnanci

Zaměstnanci školy – školní rok 2021/2022

Pedagogičtí zaměstnanci základní školy: 

jméno funkceaprobace mailová adresakonzultační den
Mgr. Ilona HaasováředitelkaAj, metodik prevence,              metodik ŠVPreditel@zsstity.czčtvrtek – 13:30-15:30 hod
Mgr. Kateřina Krňávková1. zást.ředitele
 
Čj – Ovzastupce@zsstity.czstředa – 13:30-15:30 hod
PaedDr. Miloš Harnych2. zást.ředitele Ch – Přharnych@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Kateřina Mervartovátřídní I.A1.st.mervartova@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Markéta Drlíkovátřídní I.B
 
1.st.drlikova@zsstity.czstředa - 13:30-15:30 hod
Mgr. Jana Špačkovátřídní II.1.st.
 
spackova@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Aneta Ševčíkovátřídní III.
 
1.st.sevcikova@zsstity.cz pondělí – 13:30-15:30 hod
Petra Jurackovatřídní IV.1.st.jurackova@zsstity.cz pondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Blanka Schwarzovátřídní V.1.st.schwarzova@zsstity.czúterý – 13:30-15:30 hod
Mgr. Barbora Skácelovátřídní VI.AZ - Ovskacelova@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Cecilie Kissovátřídní VI.BAj, metodik ICTkissova@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Pavlína Miltákovátřídní VII.A
 
Ajmiltakova@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Jan Žďárskýtřídní VII.BAj - Tvzdarsky@zsstity.czstředa – 13:30-15:30 hod
Mgr.Bronislava Haltmarovátřídní VIII.A
 
M - Fhaltmarova@zsstity.czpondělí 13:30-15:30 hod
Mgr. Monika Temňákovátřídní VIII.BNj - Dtemnakova@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Marcela Hřebíčkovátřídní IX.ATvhrebickova@zsstity.czstředa – 13:30-15:30 hod
Mgr. Šárka Kobzová
 
třídní IX.BM - Fkobzova@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Ing. Jana Ptáčkovábez třídnictví ptackova@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Lenka Ryšavábez třídnictvíČj- Aj rysava@zsstity.czpondělí – 13:30-15:30 hod
Mgr. Jiří Falcbez třídnictvíPř - Ovfalc@zsstity.czpondělí 13:30-15:30 hod
Jitka ČecháčkováVII.Aasistent pedagogacechackova@zsstity.cz bez konzultačního dne
Veronika Tomašková
 
VI.Basistent pedagogatomaskova@zsstity.cz bez konzultačního dne
Iva KubištováI.Basistent pedagogakubistova@zsstity.czbez konzultačního dne
Pavla KlimešováVII.Basistent pedagogaklimesova@zsstity.czbez konzultačního dne

Vychovatelky školní družiny:

Ivana Brabcová  brabcova@zsstity.cz
Lenka Pospíšilová  pospisilova@zsstity.cz
Veronika Valentová  valentova@zsstity.cz

Nepedagogičtí zaměstnanci základní školy: 

Alena Poláchováekonomka ekonomka@zsstity.cz
Adolf Poláchškolník  
Zdeňka Valentováúklid  
Jaroslava Jurkováúklid  
Marcela Švancarováúklid  

Školní jídelna:

Jarmila Smrčkovávedoucí ŠJ jidelna.zsstity@seznam.cz
Jana Horvátovákuchařka  
Stanislava Valentovákuchařka  
Jaroslava Minářovápracovnice provozu  
Renata Hamarovápracovnice provozu  
Miroslava Pospíšilovápracovnice provozu  

Zaměstnanci mateřské školy:

Bc. Zuzana Strakovávedoucí učitelka ms@zsstity.cz
Markéta Všetíčková
 
učitelka  
Jana Hermanováučitelka  
Iveta Digrinová
 
učitelka  
Alena Bartáškováučitelka  
Nikola Hamarováučitelka  
    
Štefan Reimer
 
údržba  
Jana Ondráčkováúklid