Školní parlament

Ani nepříznivá epidemiologická situace nezabránila schůzce nových členů ŠKOLNÍHO PARLAMENTU. I pro letošní školní rok byli zvoleni zástupci tříd od 4. do 9. ročníku. Volby do školního parlamentu se konají každoročně začátkem nového školního roku a zástupci školního parlamentu poté podepíší společně s ředitelkou školy smlouvu o vzájemné spolupráci. Názor našich žáků je pro mě velice cenný a moc mě zajímá, proto školní parlament skvěle funguje. Zástupci školního parlamentu se pravidelně setkávají pod vedením zástupkyně ředitelky p.uč. Krňávkové a sdílejí společné nápady, podněty ze strany žáků, organizují rozmanité školní akce a projekty. Za tuto skvělou spolupráci jim všem patří velký dík a podpora.

Mgr. Ilona Haasová, ředitelka školy

ČLENOVÉ ŠKOLNÍHO PARLAMENTU PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

• Veronika Johnová, 4.A
  • Barbora Kudelková, 4.B
  • Matěj Kocián, 5.
  • Viktor Haas, 6.A
  • Filip Brož, 6.B
  • Václav Haltmar, 7.A
  • Stela Winklerová, 7.B
  • Kristýna Kašparová, 8.A
  • Nela Winklerová, 8.B
  • Viktorie Suchomelová, 9.