AUTORSKÉ ČTENÍ PANA SPISOVATELE MICHALA VIEWEGHA U NÁS VE ŠKOLE

 

Vážení rodiče,
dovolte, abych Vás tímto informovala o skvělé akci, kterou se podařilo naší škole zorganizovat ve spolupráci s MAS Horní Pomoraví o.p.s.
Velice oceňuji, že zájemcům z řad našich rodičů mohu nabídnout účast na besedě s panem spisovatelem Michalem Vieweghem.
Tato beseda se uskuteční ve středu 20.4.2022 ve školní jídelně ve škole od 15:00 hod. Program bude obsahovat autorské čtení, besedu nad knihou dle výběru pana spisovatele, diskuzi a závěrečnou autogramiádu Vámi přinesených knih. Této besedy se budou moci zúčastnit také zájemci z řad pedagogů z okolních škol. V příloze přikládám plakát.

Poprosím čtenáře a obdivovatele pana Viewegha z řad rodičů, aby mi potvrdili svůj zájem o účast na besedě přes Bakaláře nebo na mail: reditel@zsstity.cz   Odkazem k přihlášení na plakátu se NEPŘIHLAŠUJTE.
Děkuji.

Ani zájemci z řad našich žáků čtenářů nepříjdou o skvělou besedu s panem Michalem Vieweghem. Pro žáky bude beseda ve středu 20.4.2022 v 11:00 hod.

Těším se na hojnou účast a báječnou besedu s panem Michalem Vieweghem.

Mgr. Ilona Haasová, ředitelka školy

 

Soubory