Skvělý úspěch našich florbalistů

 

Naši florbalisté dominují na okrese

Výběr hráčů 8. a 9. tříd ovládl poslední listopadový čtvrtek Okrskové kolo kat. 4 ve Florbalu. Po vítězstvích nad ZŠ Zábřeh B. Němcové 4:3 a 7:0 nad ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh si naši hráči zajistili postup do okresního finále, které se koná 2.12. 2021 v Mohelnici.

Školu reprezentovali: Zeman Dominik (8.B), Beran Matěj (8.A), Valenta Jiří, Knápek Matěj, Kocián Jakub, Mareš Jan, Pospíšil František, Pospíšil Patrik (vše 9.A)

Přejeme hodně zdaru v dalším kole!

 

Florbaloví osmáci a deváťáci vezou medaile i z okresního finále

 

Po suverénním vítězství v Okrskovém kole pokračovali florbalisté ze ZŠ Štíty na medailové vlně i v samotném Okresním finále 2.12 v Mohelnici. Pole účastníků tvořili tentokrát už jen vítězové jednotlivých okrsků, šest týmů Základních škol ve věkové kategorii IV. Povětšinou škol s přímou vazbou na hokejové nebo florbalové kluby disponujícími širokou základnou a zázemím velkých tréninkových hal. V této nabité konkurenci se naši kluci dokázali probít až do finále, kde po boji podlehli hokejové 1.ZŠ E. Beneše Šumperk.

Neuvěřitelný výsledek, našim borcům se dostalo za 2. místo na okrese obrovského uznání od všech zúčastněných.

 

Školu reprezentovali:

Jakub Kocián, Jan Mareš, František Pospíšil, Patrik Pospíšil, Maťej Knápek, Lukáš Minář (9.A)

Dominik Zeman, Vratislav Šebesta, Daniel Kraka (8.B)

Maťěj Beran, Jiří Hejl (8.A)

Žerníček Jan, Cygrýd Tomáš (7.B)

Coach: Jan Žďárský