Seznamovák pro naše šesťáky - Sdružení D Olomouc

Seznamovací pobyt 6.A a 6.B

Seznamovací pobyt se mi moc líbil. Nejvíce se mi líbilo, že jsme se všichni seznámili a více se poznali. První den jsme byli na fotbalovém hřišti a opékali jsme si špekáčky.. Těším se na další akci, s pozdravem Leona Šanovcová.

 

Seznamovací pobyt se mi moc líbil nejvíc se mi líbil o ten výlet do Heroltic protože až jsme přišli tak jsme si koupily nanuk a ten kdo chtěl tak si mohl zahrát nějakou sportovní hru.Ale ještě den před tím jsme měli ve škole hru ve kterém jsme hráli všichni a účelem bylo vyléčit lidi kteří umírali, nebylo to úplně jednoduché ale nějak jsme to společně zvládli.

Ondra Skřivánek 6B

 

9.9 v 16:00 jsme měli sraz u školy. Do třídy jsme si odložili věci na přespání a šli jsme na fotbalové hřiště. Tam jsme si rozdělali oheň a opekli jsme si špekáčky, a mohli jsme si koupit kofolu. Pak jsme šli do školy.Večer se k nám vloupala zraněná paní z hor.Museli jsme jít do tělocvičny a ptát se jí na otázky abychom zjistily co jí je. Když se Dáda zeptal asi na třetí otázku tak se babička sedla a vystrašila nás. Pak šel  Tonda a bylo to stejný. Nakonec šla paní učitelka Kissová a protože neviděla co se stalo předtím tak se hodně lekla. Babička byla paní učitelka Miltáková. Později nám učitelé nachystali stezku odvahy. Já jsem šla s Leou, Niki a s Terkou. Trochu jsme se báli, a jednou jsem dokonce vylekala holky i já. Stezku jsme zvládli a podepsali jsme se na listinu velké odvahy. V deset hodin jsme měli večerku ,ale stejně jsme to porušili. Bylo nás jen šest co ještě nespalo,když už jsme chtěli jít spát tak knám přišli kluci z 6.A a probudilli nás. Pak jsme šli spát až když přišli učitelé. Ráno jsme se vzbudili o půl sedmé, nasnídali jsme se umyli a nachystali na cestu do heroltic. Po cestě do Heroltic jsme nazbíraly klacky na oheň. V Herolticích jsme rozdělali oheň a opíkali. Po cestě zpátky jsme si povídali.     

Bylo to super. J  

S pozdravem Tereza smrčková        

     

Seznamovací pobyt se mi moc líbil. Moc se mi líbilo, když přišel pan Žďárský, že se do školy vloupala nějaká paní a že je z hor. Tak jsme šli do tělocvičny a tam na zemi pod dekou s čepící na hlavě s brýlemi na lyžování ležela paní. Kolem sebe měla tři svíčky a u nohou měla židli. Jako první si šel na tu židli sednout Daniel Jurenka. Měl se ptát na nějaké otázky ohledně jejího stavu. Paní babička kývala hlavou jen Ano nebo Ne . A jak se Dan ptal a babička odpovídala na otázky se najednou strašně rychle sedla a všichni začali křičet a lekli se. Pan učitel babičku uklidnil a řekl jí, aby si zase lehla. Druhé kolo si šel sednout Tonda Rýznar a bylo to to stejný. Pak do třetice všeho dobrého si šla sednout paní učitelka Kissová zase to stejný paní babička si strašně rychle sedla až jsme všichni zaječeli. Najednou se něco jakoby u jejích nohou začalo strašně rychle hýbat, jakoby se někdo pod dekou smál. Teď někdo vylezl z pod deky. Byla to paní učitelka Miltáková. Tak jsme šli pak zase do třídy, a čekali až pro nás přijde někdo, abychom mohly jít na stezku odvahy.šli jsme s Leou,Terkou Smrčkovou a s Terkou Šebestovou. Pak jsme šli do třídy že už bude večerka bylo to super.

Niki Vernerová 6.B

                 

Dnes vám povim jak jsme se seznamili s novými žáky ráno jsem vstal a napapal a poskakoval jsem si do školy s úsměvem na tváři protože jsem se opravdu těšil, protože celé dopoledne jsme měli mít združení D kde smě dělali živý žebřík šli jsme přes bahno stavěli si vor atak. Pak jsme šli na oběd a dom. Ve čtyři jsme šli na fotbal a pak jsme šli přespat do školy první jsem si dal večeři  pak jsme dostali správu od pana Ždárského že se někdo dostal do školy a byl moc zraněn a ležel v tělocvičně byla to nějaká babička. Byla tam židle tak pan Ždarský vyzval dádu aby si sedl a zeptal se babičky co jí je tak si sedl a ptal se po asi čtvrté otázce se najednou babička  rychle zvedla a všechny šíleně vyděsila. Ale tak strašně moc, že všchni křičeli hrůzou i paní učitelka Kissová se strašně lekla a pak jsme se tomu smáli ještě druhý den J

Vojta Kašpar 6B