POKEC S ŘEDITELKOU - ÚTERÝ 26.9.2023 OD 16:00 HOD

Vážení rodiče všech dětí MŠ a žáků ZŠ,

ráda bych Vás pozvala na úplně novou školní aktivitu, která bude probíhat po celý školní rok 2023/2024.

POKEC S ŘEDITELKOU bude pravidelná odpolední akce, která se bude konat vždy poslední týden v měsíci v úterý či ve čtvrtek od 16:00 hod v ředitelně nebo v případě většího počtu účastníků v učebně po celý školní rok. 

Rodiče, přijďte na POKEC S ŘEDITELKOU a můžete se ptát na vše, co Vás bude zajímat ohledně nového školního roku, chodu školy, vzdělávání žáků, školních aktivit.

Pevně věřím, že rodiče využijí tato společná setkání v případě, že budou potřebovat cokoliv ze školního dění objasnit, vysvětlit, abychom dokázali vzájemně sdílet pozitivní příklady a společně vyřešili i případné nejasnosti či problémy, a tak se společně podíleli na šíření dobrého jména naší školy.

Druhý POKEC S ŘEDITELKOU bude v úterý 26.9.2023 od 16:00 hod.

VŠICHNI RODIČE JSOU U NÁS VE ŠKOLE VŽDY VÍTÁNI.

Mgr. Ilona Haasová, ředitelka školy