BĚHEJ SE ŠKOLOU 2023 ve spolupráci s ZK ŽERNÍČEK ŠTÍTY: KOVOVÝROBA

Ve středu 14.6.2023 se poprvé po tzv. době covidové mohla opět uskutečnit skvělá školní akce: BĚHEJ SE ŠKOLOU ve spolupráci a podpory pana Žerníčka - ZK ŽERNÍČEK ŠTÍTY: KOVOVÝROBA.

Tentokrát se běh konal formou tříčlenné smíšené štafety každé třídy I. i II. stupně. Délka trati byla upravena dle věků žáků.

Všichni zúčastnění žáci zaslouží pochvalu za jejich aktivní přístup, gratulace patří všem, nejen vítězům. Všichni jste šli do toho 100% a s nadšením :)

Velké poděkování patří panu Žerníčkovi za pomoc při organizaci, zajištění občerstvení pro žáky, odměn pro vítěze, pořízení foto a skvělé podpory této super akce.

Velké díky také pro p. uč. Hřebíčkovou, která byla skvělou organizáterkou této sportovní akce a žáky dokázala namotivovat k výborným sportovním výkonům.

Děkuji všem zúčastněným.