Naši školu navštívili pedagogové z okolních škol

Dne 21.2.2023 v rámci spolupráce s MAP Zábřeh a podpory rozvoje matematické gramotnosti naši školu navštívili pedagogové z okolních škol.

Vzájemně sdíleli příklady dobré praxe z výuky matematiky, ředitelka školy pedagogům představila koncept hodnocení žáků naší školy, který kromě sumativního hodnocení (známky) zařazuje také slovní a formativní hodnocení.

Pedagogové si prohlédli školu, odborné učebny, školní dílnu a dílnu keramiky, kde shlédli výrobky žáků. Žáci kroužku vaření i kreativního koružku jim předvedli své kulinářské dovednosti i práci s 3D tiskárnou a robotickými stavebnicemi.

Všem se v naší škole velice líbilo a ocenili zajímavé školní aktivity, projekty i náš celkový přístup k výchovně vzdělávací činnosti i koncept hodnocení žáků naší školy.

Všem děkuji za vydařenou akci a těším se na další.

Mgr. Ilona Haasová, ředitelka školy

 

Fotogalerie