PRVNÍ VYSVĚDČENÍ NAŠICH PRVŇÁČKŮ

 

První vysvědčení prvňáčků

V úterý 31.1.2023 dostávali svá první vysvědčení také prvňáčci z naší školy. Naši prvňáčci, stejně jako tomu bylo i minulý rok, dostali dokonce vysvědčení dvě. Jedno bylo vysvědčení slovní. To slouží zejména rodičům prvňáčků, kteří si doma mohli přečíst spolu s dětmi, co již jejich prvňáček umí a v čem konkrétně by se měl zlepšit. Druhé vysvědčení bylo barevné se smajlíky. Z toho děti hned poznaly, jestli se na ně smajlící usmívají či trošku mračí.

Tento slavnostní den jsme si zpříjemnili recitační soutěží. Děti recitovaly hezké básničky a bylo těžké vybrat ty nejlepší recitátory. Tak snad jim píle a snaživost vydrží i nadále!

                                                                                                Mgr. Markéta Drlíková

Fotogalerie