HALLOWEEN VE ŠKOLE v režii skvělých osmáků

 

HALLOWEEN 2022

Také v letošním školním roce se u nás ve škole slavil Halloween, který jako vždy chystali žáci 8. ročníku.

Už na začátku musíme říct, že to nebylo nic jednoduchého. Před podzimními prázdninami jsme museli rozplánovat, kdo se čeho ujme a začít chystat vše potřebné. V pondělí 31. 10. jsme vyzdobili kulturní dům a nachystali jednotlivá stanoviště.   

A teď bychom Vám rádi popsali celý průběh našeho Halloweenu.

Když jsme ráno přišli do kulturního domu, tak už bylo skoro vše nachystané, ale muselo se ještě pár věcí doladit. Když bylo vše hotovo, mohly začít chodit děti. Jako první k nám dorazili žáci prvního ročníku.  Naši skvělí moderátoři je uvítali a pak už si děti mohly vyzkoušet různá stanoviště, např.: ochutnávku halloweenských dobrot, shazování plechovek, malování na obličej, kreativní dílnu, typické „Bobbing for apples“, strašidelný ping pong. Pro největší odvážlivce byla nachystaná strašidelná jeskyně plná nástrah a různých strašidel. 

Na závěr moderátoři vyhlásili tři nejlepší masky a děti se mohly občerstvit párkem v rohlíku, doma napečenými halloweenskými dobrotami a punčem.                                                          

Takto nás postupně navštívili žáci celého prvního stupně, děti z mateřské školy a dokonce i pár seniorů z domova důchodců, kteří si také vyzkoušeli pár stanovišť.

Doufáme, že jste si Halloween užili stejně jako my a budeme se na vás těšit na příštích akcích.

                                            Za 8. ročník Saša Doubínková a Nela Šanovcová

Fotogalerie

Soubory