Ph.D. Robert Čapek - "GURU" moderní pedagogiky vedl seminář pro pedagogy v naší škole

Vážení rodiče,

ráda bych se s Vámi podělila o skvělou akci, která se nám podařila uskutečnit, a to pozvat osobně k nám do školy pana Ph.D. Roberta Čapka https://robertcapek.cz/, který právem patří mezi nejlepší odborníky moderní pedagogiky, didaktiky, metodiky s podporou aktivizující výuky. Je autorem mnoha pedagogických, didaktických a metodických publikací nejen pro pedagogy. Aktivně spolupracuje s řadou pedagogických institucí a organizací.

Pan Čapek vedl seminář pro naše pedagogy, podělil se s námi o jeho výborné zkušenosti s motivujícím formativním hodnocením, podporujícími výukovými metodami a sdílel s námi příklady dobré praxe.

Seminář byl pro nás všechny velice inspirativní a přinesl nám nové podněty pro naši pedagogickou práci.

Děkujeme panu Čapkovi za jeho profesionální a přátelský přístup a již nyní se těšíme na další společnou spolupráci.

Mgr. Ilona Haasová, ředitelka školy

 

 

Fotogalerie