Co bude Váš prvňáček potřebovat do první třídy...

 

CO BUDE VÁŠ PRVŇÁČEK POTŘEBOVAT DO 1. TŘÍDY:          

školní rok 2022/2023        ZŠ a MŠ Štíty

·       aktovku

·       přezůvky (ne nazouváky)

·       pytlík do šatny na přezůvky (látkový)

·       cvičební úbor (tričko, tepláky, cvičky)

·       pevný pytlík na cvičební úbor

·       ručník do třídy

        VŠE ŘÁDNĚ OZNAČIT!!!

Opatřete včas také:

malý deníček na úkoly, 3 ks sešitů č. 511, průhlednou fólii malou (pro psaní tužkou), 2 ks tužka č. 1, ořezávátko, gumu, tužkové pastelky, pero Tornádo nebo Pilot (až v říjnu), složku na písmena, složku na číslice, malou složku na sešity, obaly, pouzdro, tuhé tyčinkové lepidlo, nůžky s kulatou špicí, do Vpč (Výtvarné a pracovní činnosti) krabici od bot a do ní: igelitový ubrus asi 70 x 55 cm, utěrku, zástěru nebo staré triko na převlečení, vodové barvy – nejlépe KOH-I-NOOR, štětec velký plochý, štětec kulatý, plastelínu, voskovky, 2 špejle, plastový kelímek na vodu s otvorem ve víčku. Také tyto věci dětem označte, ať si je poznají.

Veškeré učebnice, pracovní sešity, výkresy, papíry barevné i náčrtkové objedná v případě zájmu rodičů naše škola společně. Částka na jednoho žáka bude upřesněna v září a stržena přes školní pokladnu.

Vážíme si toho, že jste si vybrali naši školu a těšíme se – 1. září 2022!

Mgr. Markéta Drlíková