Čarodějnická návštěva v domově pro seniory

 

Čarodějnická páteční  návštěva  v domově pro seniory  měla za cíl přinášet radost druhým  a PŘIPOMENOUT si  TRADICE.

Bylo viditelné, jak příchodem dětí senioři pookřáli,velmi ochotně vyprávěli svoje zážitky, chválili kostýmy a někteří i žertovně pronesli, ať se holky v těchto dnech někam raději schovají. Děti měly možnost navštívit seniory přímo v pokojích, kde si se zájmem prohlížely věci, které již nejsou vidět v běžných moderních domácnostech. Nejvíc je zaujalo staré funkční rádio na chodbě domova, hlavně kluci se od něho nemohli "odtrhnout". Ve škole si pak všichni navzájem sdělovali svoje dojmy a hřálo je krásné vědomí dobrého skutku.

Za 5. třídu Mgr. Blanka Schwarzová, tř. uč.

Tímto také děkujeme paní Duškové za skvělý nápad.

Fotogalerie