Oznámení pro strávníky - řádná dovolená vedoucí školní jídelny

Základní škola a mateřská škola Štíty, okres Šumperk. školní jídelna, Školní 98,  789 91  Štíty

Oznámení pro strávníky

Z důvodu řádné dovolené

ve dnech

od 10. 6. – 20. 6. 2024

nebude ve škole přítomna vedoucí školní jídelny.

V případě potřeby kontaktujte kuchařky školní kuchyně osobně v kuchyni nebo telefonicky na tel. 739 475 171. 

Zároveň upozorňujeme zákonné zástupce, že od 10. 6. - 20. 6. 2024 NEBUDOU ÚČTOVÁNY BEZHOTOVOSTNÍ PLATBY na stravné                       a PŘIHLAŠOVÁNÍ i ODHLAŠOVÁNÍ STRAVY bude možné POUZE přes www.strava.cz a pro žáky a zaměstnance ZŠ Štíty přes terminál ve škole.

Děkujeme za pochopení.                                                                                                                                                Smrčková Jarmila-vedoucí ŠJ Štíty  

  Štíty: 29.5.2024