Celoškolní projekt v rámci podpory WELLBEINGU u nás ve škole: SNÍDAT JE COOL :)

Vážení rodiče a milí žáci,

v týdnu od 13.2. do 20.2.2024 se i naše škola zúčastnila projektových dnů TÝDEN PRO WELLBEING.

V naší škole jsme se všichni společně zaměřili na podporu zdravého životního stylu a motivovali jsme naše žáky k pravidelné snídani aneb SNÍDAT JE COOL.

Každá třída II. stupně připravila zdravou a vyváženou snídani vždy pro sebe a také k snídani pozvali i jednu třídu I. stupně.

Všichni žáci nejen, že výborně společně posnídali, ale také velcí a malí společně strávili krásné chvíle plné radosti a pohody.

Celý projekt se žákům a třídním učitelům velice povedl a určitě takto společně posnídáme i někdy příště.

Děkuji všem a poprosím rodiče, aby i nadále své děti motivovali a podporovali v pravidelné snídani, protože všichni už víme, že SNÍDAT JE COOL.