Ředitelé, učitelé a zástupci středního článku Pardubického kraje navštívili naši školu

Vážení,

dne 5.2.2024 zástupci z řad vedení škol, pedagogů i vedoucích středního článku Pardubického kraje navštívili naši školu, aby získali bohatou inspiraci z aktivit a vedení naší školy.

Všichni společně zhlédli naši zájmovou činnost v akci, prohlédli si učebny a třídy školy, školní dílnu, keramiku a novou tělocvičnu, kde byli přítomni lezecké výuky.

Velice pozitivně vnímali náš koncept formativního přístupu i hodnocení žáků a spoustu našich akcí, projektů a běžných věcí z každodenního chodu školy si odnesli v rámci inspirace do svých škol, protože ne každá škola: Je školou s úsměvem, s radostí z poznávání, formativním přístupem, formativním hodnocením a pozitivním přemýšlením.

Děkuji všem za spolupráci.