Zvířátka v MŠ

Ve středu 21.10. k nám do MŠ zavítal chovatel plazů pan Pecháček. http://www.zsstity.cz/materska-skola/zviratka-v-msUkázal dětem několik hadů, ještěrek, želvičku, ale i opičku a další zvířátka….. Děti měly možnost si zvířátka prohlédnout z blízka a  také si je pohladit….. ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? DSC09140 DSC09141 ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? DSC09152 DSC09153 ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? DSC09178 ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? DSC09197 ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Základní a mateřská škola Štíty - nabídka