Valentýn

Dne 12. 2. 2016 se u nás ve škole odehrával svátek svatého Valentýna. Třídy 7. A + 7. B nachystaly a vyzdobily třídy, kde se valentýnské soutěže a aktivity odehrávaly. Pro děti z prvního stupně jsme si připravili úvod o Valentýnu a o jeho historii. Využili jsme i školní rozhlas, ve kterém jsme uvedli pár informací. Po celou dobu aktivit byla puštěna prezentace, která připomínala valentýnské zvyky apod. Aby byla pěkná atmosféra u aktivit, hrála po celou dobu hudba. Pro děti z prvního stupně jsme si připravili pár aktivit, jak sportovních, tak i na přemýšlení a vyrábění, např. zdobení perníčků, vyrábění valentýnského zápichu, proplétané srdíčko, provlékané srdíčko a z těch sportovnějších aktivit to byly např. židličky, házení do plechovek a házení do krabic. Žáci posílali valentýnky svým kamarádům i paním učitelkám. Valentýnky roznesli o velké přestávce valentýnští  pošťáci.  Žáci z prvního stupně  byli odměněni sladkostmi. Děti jsme fotili u velkého valentýnského plakátu, fotka jim bude zaslána do třídy. Akci jsme si užili a doufáme, že i vy s námi.

Za všechny zúčastněné Kristýna Kovářová