Spelling bee

Dne 11.11. 2014  mě a další žáky vyzvedla paní učitelka z hodiny. Šli jsme totiž na anglickou hláskovací soutěž. Přišli jsme do jedné z učeben. Když jsme si sedli, paní učitelka nám začala vysvětlovat pravidla soutěže. A začalo se. První šla šestá třída. Netrvalo dlouho a přišla řada na mě. Najednou se mi sevřel žaludek.Už jsem to chtěla mít za sebou a tak jsem to rychle odhláskovala a šla jsem si sednout. Naneštěstí jsem musela jít ještě na jedno kolo. Potom paní učitelka řekla, že druhý den se uvidíme i s výsledkem, oceněním a s odměnou. Druhý den o velké přestávce přišli spolu se mnou i ostatní třídy, které soutěžily. A bylo to tady. Zase se mi sevřel žaludek. Ve vzduchu byla nedočkavost a nervozita. A najednou slyším svoje jméno. Já jsem vyhrála! Paní učitelka mi pogratulovala a předala mi diplom a bonboniéru. A nakonec jsme se fotili i s odměnou. Když jsem přišla do třídy, moje paní učitelka mi pogratulovala. Když jsem přišla domů, maminka a tatínek mi taky gratulovali. A tak jsem měla radost, že jsem vyhrála v soutěži.

Natálie Skácelová 5. třída