Rodilá mluvčí u nás ve škole

Vážení rodiče a milí žáci,

i v rámci on-line výuky se nám podařily zrealizovat konverzační hodiny AJ pro žáky II.stupně pod vedením naší skvělé rodilé mluvčí Valerie Lynn. Paní učitelka Kissová zorganizovala vše potřebné a žáci mohli v on-line prostředí komunikovat v anglickém jazyce s rodilou mluvčí. Děkuji.

Mgr. Ilona Haasová, ředitelka školy

Postřehy osmáků z výuky on-line

I letos jsme měli možnost absolvovat hodiny s rodilou mluvčí, tentokrát on-line formou. Je to jiný pocit, než když mluví anglicky učitel(ka). Byla to opět výborná zkušenost. Hodiny byly zajímavé. Dozvěděli jsme se např., jak se dostala do ČR. Jinak než anglicky odpovědět nešlo. Občas nás zachránil google a občas paní učitelka. Ale určitě to bylo super. Kdykoliv ji rádi uvidíme a uslyšíme.

Pocity žáků:

Ze začátku jsem se bál, ale potom, co jsem dvakrát odpověděl, už to bylo v pohodě.

Někdy jsem nevěděl, ale většinu jsem se chytal.

Very good.

A little boring sometimes.

Bylo to zajímavé a zábavné.

Rozuměla jsem, ale bála jsem se odpovídat.

Byla jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet hodinu s rodilou mluvčí.

Bylo to fajn, užil jsem si to.

Rodilá mluvčí      Rodilá mluvčí