Velikonoční pohlednice pro babičky a dědečky od našich šikovných žáčků a žákyněk

Velikonoční pohlednice pro Domov pro seniory ve Štítech

Všechny třídy 1. stupně se zapojily do tvorby velikonočních přáníček pro seniory v místním domově. Přáníček s užitím různých tvarů a technik s králíčky, kraslicemi, kuřátky a motýlky se sešlo velké množství. Bohužel kvůli epidemiologické situaci si přáníčka nemohli převzít přímo babičky a dědečkové, ale udělala to za ně zaměstnankyně paní Sedláčková. Byla mile překvapena velkým množstvím přáníček a šikovností našich žáků a slíbila, že je ráda adresátům předá.

I já bych chtěla velmi pochválit a poděkovat našim kreativním žákům, že se nápadu, tvorby vlastnoručně vyrobených pohlednic s přáním pro místní domov seniorů, tak pěkně zhostili. Určitě jim udělala přáníčka v této nelehké době velikou radost!

Mgr. Markéta Drlíková