Valentýn

Ráno, když jsme přišli do školy, tak jsme začali všechno chystat. Byla různá stanoviště – valentýnské kuželky, piškvorky, bludiště, malování, vystřihování a výroba přáníčka, srdíčka z drátu, hod balónkem do srdíčka, valentýnské puzzle. Když přišla první třída, bylo to nejtěžší, protože toho ještě neumí tolik. Ale zvládli jsme to, vyrobili si přáníčka a udělali si třídní strom, na kterém byli ruce se jmény. Ruce se potom přilepily na strom. Myslíme si, že se to prvňákům líbilo. Po první třídě přišla třetí a ti byli šikovnější, takže si někteří stihli vyrobit skoro všechno. Na konci se každá třída vyfotila, aby měla památku. Nakonec nás navštívila pátá třída a ti už všechno zvládali sami. Jen jsme jim vysvětlili, jak to mají udělat. Valentýn se nám líbil, ale jsme rádi, že už to máme za sebou!