Valentýn

Jak jsme prožili Valentýn

V tomto školním roce se o Valentýn postaral 7. ročník pod vedení paní učitelky Tempírové a Kristkové. Ve dvou třídách mohly děti z prvního stupně hrát různé hry a provádět všemožné valentýnské aktivity např.: fotokoutek, malování na obličej, skládačky, výrobu valentýnských ozdob. V jedné z tříd si žáci kupovali i krásná srdíčka. Peníze, které byly vybrány za zakoupená srdíčka v 7. B, byly poslány paní, která je vyrobila a tím jsme nejen my, ale i vy, kteří jste přispěli, pomohli dobré věci. Vybraná částka byla přes 700,- Kč. Děkujeme všem, kdo si srdce zakoupili!

Pro nás sedmáky měl tento den také velký význam, jelikož my všichni A i B jsme pracovali spolu, a to nás všechny hodně spojilo. Během celého dne Vám valentýnky roznášeli valentýnští pošťáci.

I když to byl den náročný, vše se zvládlo a všichni si to velice užili. Obzvlášť v 7. A, když jsme čekali na poslední třídu, tak jsme si zahráli jednu z aktivit, která bavila nejen malé děti, ale i nás pořadatele. Tímto se s Vámi loučíme a přejeme Vám pěkný zbytek dne.

Tento článek napsala Eliška Pecháčková za 7.B a Eliška Volfová za 7. A.

Letošního Valentýna pořádal dne 14.2. 2017 sedmý ročník. Fotogalerie: