V knihovně s 1.B

V knihovně s  1.B

Tak už jsme se dočkali!

Je tu začátek prvního jarního měsíce a s ním každoročně uskutečněná akce prvních tříd – návštěva knihovny města Štíty.

Díky laskavému přístupu paní knihovnice Květy Lakomé měli všichni žáci 1.B ZŠ Štíty příležitost pochlubit se svým čtenářským uměním, ukázat znalosti z oblasti pohádek , zasoutěžit si a taky zkusit štěstí.

Paní knihovnice byla na návštěvu skvěle připravena. Za pěknou spolupráci, slušné chování a snahu při  plnění úkolů dostal každý žák sladkou odměnu a to nejdůležitější

= čtenářský průkaz se svým jménem a tím jedinečnou příležitost zdarma navštěvovat knihovnu po celý kalendářní rok 2015.

Štěstí  při losování  se usmálo na Dominika Talpu, který si šťastně domů odnášel na památku  knihu Pohádky na 3 minutky.

Měla jsem z celé akce velmi dobrý pocit a děkuji tímto příspěvkem paní knihovnici za její milý přístup . Ať počet čtenářů vzrůstá!

Ve Štítech dne 5.3.2015                                        Mgr. Blanka Schwarzová – třídní učitelka 1.B ZŠ Štíty

P1080313 P1080314 P1080316 P1080317 P1080321