Superden

Středa 24.6.2020 pro nás = žáky ve škole byla jako“ Superden“.

Opustili jsme třídu, sundali roušky a po dlouhé době jsme spolu mohli sportovat a vidět alespoň z dálky i svoje kamarády.

Ráno začalo pršet, to nás vyděsilo! Ale potom se sluníčko umoudřilo a aspoň chvilkami nás pohladilo svými teplými paprsky.

Šli jsme do sportovního centra ve Štítech, kde jsme „hejbli“ tělem po ránu, pak se zamyslili nad tím, co jíme a pijeme, vyzkoušeli ping – pong, občerstvili jsme se darovanou ovocnou svačinkou, trénovali jsme driblování a trefu do koše, zahráli jsme si tenis a užili si florbalový trénink. Fotbal jsme, bohužel, nestihli, protože kvůli koronaviru musíme chodit na obědy v určený čas.

I přesto to byl nejlepší z koronavirových dní ve škole.

Už se všichni moc těšíme, hlavně na společné zážitky – až bude celá naše třída spolu jako před koronavirem.

Tak: Někdy příštěe, slíbí si a v davu zmizí….!!!

Monika, Oli,Mafin Koci,Řízek Frank,Špáča, Mareš Jr,Ips donut Čmakal = žáci 4. třídy