Školní parlament

Ani nepříznivá epidemiologická situace nezabránila schůzce nových členů ŠKOLNÍHO PARLAMENTU. I pro letošní školní rok byli zvoleni zástupci tříd od 4. do 9. ročníku. Volby do školního parlamentu se konají každoročně začátkem nového školního roku a zástupci školního parlamentu poté podepíší společně s ředitelkou školy smlouvu o vzájemné spolupráci. Názor našich žáků je pro mě velice cenný a moc mě zajímá, proto školní parlament skvěle funguje. Zástupci školního parlamentu se pravidelně setkávají pod vedením zástupkyně ředitelky p.uč. Krňávkové a sdílejí společné nápady, podněty ze strany žáků, organizují rozmanité školní akce a projekty. Za tuto skvělou spolupráci jim všem patří velký dík a podpora.

Mgr. Ilona Haasová, ředitelka školy

ČLENOVÉ ŠKOLNÍHO PARLAMENTU PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021