Rozloučení se školním rokem 3.oddělení školní družiny

V úterý 27. června se děti z 3. oddělení rozloučily se školním rokem. Společně jsme vyhodnotili naše dvě celoroční soutěže, „Družináčka“ a „Soví školu“. Také jsme zhodnotili, co se nám povedlo a líbilo.

Na konec naší oslavy každý z nás obdržel dárečky od paní vychovatelky. Domů jsme si odnesli sovičky s mlsotami, reflexní přívěsky, ale především každý z nás obdržel CD s fotkami z akcí školní družiny, ale také dopis, kde nám každému paní vychovatelka osobně poděkovala za odvedenou práci ve školní družině a také nám popřála krásné prázdniny.

Měli jsme připravené bohaté občerstvení v podobě různých sladkostí a také dětské šampaňské. Samozřejmě, že jsme také nezapomněli na naše absolventky školní družiny z 5. ročníků. Ty se dočkaly slavnostního vyřazení a domů si odnesly pamětní list. Celé sváteční odpoledne jsme si všichni užili. Panovala dobrá nálada, povídali jsme si o prázdninách a mlsali jsme.  Děkujeme rodičům, kteří nám přispěli dobrotami.

UMÍSTĚNÍ DĚTÍ V SOUTĚŽÍCH:

SOVÍ ŠKOLA

1. MÍSTO – Míša Johnová (5. třída)
  2. MÍSTO – Štěpán Jureček (4. třída)
  3. MÍSTO – Míša Mervartová (5.třída)

DRUŽINÁČEK

1. MÍSTO – Míša Johnová (5. třída)
  2. MÍSTO – Julie Pyšná (4. třída)
  3. MÍSTO – Míša Mervartová (5.třída)

ABSOLVENTKY Z 5. ROČNÍKU

Míša Johnová, Laura Kubíčková, Míša Mervartová, Soňa Pavlíková, Adélka Smrčková

Přeji Vám, abyste stále tak úspěšní a prázdniny jste měli naplněné dobrou náladou, poznáváním nových míst, dobrodružstvím, koupáním, sluníčkem a pohodou.

Ale především přeji všem dětem, ale i učitelům, aby prázdninový čas běžel pomaleji než ten školní.

Krásné prázdniny Vám přeje paní vychovatelka Iveta Slaninková a kolektiv 3. oddělení školní družiny.