Rodiče vítáni – zisk certifikátu

Vážení rodiče,

dovolte mi, abych Vás požádala o spolupráci. Ráda bych pro naši školu získala certifikát RODIČE VÍTÁNI. Velice si cením skvělé spolupráce mezi rodiči našich žáků a naší školou.

Vzájemná spolupráce založená na partnerském přístupu je pro nás prioritou, proto i v době různých epidemiologických nařízení jsme dokázali úspěšně spolupracovat, podpořit se a zodpovědně přistupovat ke všem zvýšeným hygienickým požadavkům.

Pevně věřím, že v novém školním roce budeme moci bez omezení aktivněji společně pracovat, sdílet společné školní i mimoškolní aktivity a naši vzájemnou spolupráci ještě více rozvíjet.

Váš názor je pro nás velice důležitý, a proto Vás chci požádat o vyplnění on-line dotazníku v rámci zařazení naší školy mezi školy, které se hrdě hlásí k projektu RODIČE VÍTÁNI. Jedná se o certifikaci školy vstřícné k rodičům s cílem podporovat vzájemnou spolupráci rodiny a školy.

Děkuji Vám za Váš čas věnovaný vyplnění dotazníku a těším se na další spolupráci s Vámi, protože RODIČE JSOU V NAŠÍ ŠKOLE VŽDY VÍTÁNI.

Mgr. Ilona Haasová, ředitelka školy

ON-LINE  DOTAZNÍK