První pomoc ve škole

22. 6. 2015 jsme v tělocvičně připravili akci PRVNÍ POMOC ŽIVĚ pro naše spolužáky.

Pomáhali nám šesťáci, kteří nachystali soutěže. Pro 1. -7. třídu jsme my, deváťáci, připravili 7 stanovišť. Na každém stanovišti se odehrávalo něco jiného. Například: autonehoda, střep v ruce, zlomeniny, oživování atd. Dětem jsme ukázali, jak se v těchto situacích zachovat. Hodně se toho přiučili! Pro 8. třídu jsme to měli trochu jiné. Pár osmáků jsme namaskovali – hráli zraněné, a zbytek byli záchranáři, tedy ošetřující. Všichni jsme se zapojili a to velice potěšilo naši paní třídní. I ostatní učitelé nás hodně chválili. Dopoledne nám ještě zpestřili dobrovolní hasiči, kteří pod vedením pana Fingra předvedli žákům auta a techniku.  Byla to povedená akce!:)

Za všechny zúčastněné Barbora Žerníčková, 9. ročník