Přednáška na téma VÝCHOVNÉ POTÍŽE OBECNĚ 28.11.2013

V rámci projektu prevence 2013: „Tvořivě a zdravě, zvládneme vše hravě“, ZŠ a MŠ Štíty pořádá pro přihlášené zaměstnance školy a zákonné zástupce žáků ve čtvrtek 28.11. 2013 od 15:00  do cca 17:00 hod. přednášku paní Mgr. Očadlíkovéškolní psycholožka. Přednáška se uskuteční v jazykové učebně ZŠ Štíty. Zvolené téma přednášky: VÝCHOVNÉ POTÍŽE OBECNĚ (na závěr přednášky se uskuteční diskuse a budou zodpovězeny otázky týkající se i ostatních témat) Děkuji za Vaši účast. Mgr. Ilona Haasová, zástupce ředitele školy.