Nejlepší vánoční výtvarka očima žáků 4. B

Dnešní vytváření se mi moc líbilo. Měli jsme z domu přinést nějaký nápad. Paní učitelka nám dala malé košíčky a my jsme měli vymyslet, co z nich udělat vánočního a připravit si věci, co na to budeme potřebovat.  Každý měl suprový nápad a každý se od sebe lišil. Bylo to fajn. Byla to zábava.  Dělal jsem adventní čepku. Byla to piplačka, ale zvládli jsme to. Vyrobili jsme krásný výrobky, byli jsme krásně zabavení. Všichni to měli krásné. Měla jsem v plánu udělat Ježíška v košíku a ve slámě. Škoda, že už končí hodina. Měli jsme tu ve třídě takovou vánoční atmosféru. Myslím si, že každý si zasloužil jedničku. Měli jsme se moc krásně a paní učitelka si nás fotila, abychom se o zážitky mohli podělit.

Napsali: Vendula, Kateřina, Martina, Simona, Jakub a Zdeněk ze 4. B

DĚKUJI

aktivním rodičům i prarodičům za spolupráci a podporu při kreativním tvoření a za darované výrobky, které věnovali škole pro účely charity.

22.11.2017 Blanka Schwarzová – třídní učitelka 4.B