Informace pro žáky budoucího 1. ročníku ve školním roce 2021/2022

CO BUDE VÁŠ PRVŇÁČEK POTŘEBOVAT DO 1. TŘÍDY:

Školní rok 2021/2022                                                                                           ZŠ a MŠ Štíty

• aktovku
  • přezůvky (ne nazouváky)
  • pytlík do šatny na přezůvky (látkový)
  • cvičební úbor (tričko, tepláky, mikina, cvičky)
  • pevný pytlík na cvičební úbor
  • papírové kapesníky v papírové krabici

Vše řádně označit!

Opatřete včas také:

malý deníček na úkoly, 5 ks sešitů č. 511, průhlednou fólii A4 (pro psaní tužkou), 2 ks tužka č. 1, ořezávátko, gumu,  pastelky, pero Tornádo nebo Pilot , složku na písmena, složku na číslice, malou složku na sešity, obaly, pouzdro, tuhé tyčinkové lepidlo, nůžky s kulatou špicí, do Vpč krabici od bot a do ní: igelitový ubrus asi 70 x 55 cm, utěrku, zástěru nebo staré triko na převlečení, vodové barvy  – nejlépe KOH-I-NOOR, štětec velký plochý, menší kulatý, plastelínu, voskovky, 2 špejle, plastový kelímek na vodu s otvorem ve víčku, 2 ks fix na tabulku + tabulku, 2 ks složka A4 plastová, malá plastová kapsička na patent (vel. cca A6)

Veškeré učebnice, pracovní sešity, výkresy, papíry barevné i náčrtkové objedná naše škola společně. Částka na jednoho žáka bude upřesněna v září.

Veškerá platba za školní pomůcky (sešity, pracovní sešity, výtvarné potřeby aj.), školní akce (výlety, exkurze, školní družina, školní kroužky aj.) je hrazena pomocí ON-LINE ŠKOLNÍ POKLADNY. Žáci i jejich zákonní zástupci budou detailněji informováni třídními učiteli.

Žáci si na začátku školního roku zakoupí CHIP (115,- Kč u vedoucí školní jídelny), který slouží k odebírání obědů a ke vstupu do školy. Přihlášky k obědům i další info žáci získají na začátku školního roku od třídních učitelů. Přihlašování a odhlašování obědů probíhá přes odkaz www.strava.cz

Žáci budou po celou školní docházku používat svoji ŠATNÍ SKŘÍŇKU.

Vážíme si toho, že jste si vybrali naši školu a těšíme se – 1. září 2021!

Mgr. Markéta Drlíková a Mgr. Kateřina Mervartová

třídní učitelky