Základní škola Štíty

Florbal- Postřelmov

181120131260 111120131255 111120131256 151120131258 151120131259

V tomto a minulém týdnu se družstva mladších(6.-7. ročník) a starších chlapců(8.-9. ročník) a družstvo dívek (8.-9. ročník) zúčastnila okrskových kol ve florbale. Všechny 3 turnaje se odehrály v krásné sportovní hale v Postřelmově, kde jsou nejen skvělé podmínky pro sport, ale také příjemní pořadatelé z řad pedagogů místní základní školy.

11.11. se odehrál turnaj mladších žáků, kde naše družstvo skončilo na 2. místě. Bohužel, do okresního finále postupuje letos pouze vítěz.

15.11. hrála okrskové kolo děvčata, která skončila na druhém místě, což v tomto případě znamenalo historický postup do okresního finále, kterého se zúčastní ve středu 20.11. v Šumperku. Gratulujeme a držíme palce!!!

18.11. proběhlo okrskové kolo starších žáků, kde naši zástupci obsadili za statečný výkon 3. místo.