Důležité informace pro rodiče žáků ZŠ a strávníky školní jídelny od 22.2.2021

Vážení rodiče, strávníci ŠJ,

z důvodů pokračující povinné karantény většiny zaměstnanců školní jídelny nebude školní jídelna v provozu pro žáky 1. a 2. tříd či ostatní strávníky ŠJ ani v příštím týdnu od pondělí 22.2. do pátku 26.2.2021. Žáci 1. a 2. tříd pokračují v prezenční výuce ve škole, také školní družina je pro žáky ve standardním provozu otevřena od 6:00 do 16:00 hod, ale není možnost žákům zajistit stravu ve školní jídelně. Je tedy nutné, dle uvážení rodičů, připravit dětem více svačiny.

Ostatní ročníky školy, od 3. do 9. ročníku, pokračují v distanční formě výuky z domova a žáci nemají možnost odebírat obědy ze školní jídelny z důvodu uzavření ŠJ. Rozvrh distanční výuky je umístěn na webu školy (rozvrh od 4.1.2021).

Děkuji Vám za pochopení a spolupráci.

Mgr. Ilona Haasová, ředitelka školy