Drakiáda 5. ročník

V úterý 24. 9. jsme byli na drakiádě. Šli jsme na to stejné místo jako každý rok. Když jsme tam přišli, tak jsme si šli postavit draky. A pak se šlo pouštět. Draci poprvé nelítali, ale nakonec se zvedl vítr a letěli. Nebavilo nás furt chodit do kopce, takže jsme si dali menší pauzu. Takže jsme tam polehávali, hráli jsme si v lese, dělali kraviny a tak dále. Potom jsme šli zase pouštět. Lítali nám a pak už konečně lítal i Nelče a Karin. Karin měla obrovského draka. Ostatní zase sbírali houby, našli plné tašky. Pak jsme klukům chystaly úkoly, a potom jsme se sbalili a šli do školy. Moc se nám to líbilo a těšíme se, až si to zopakujeme příští rok.

Saša Doubínková, 5. třída

Dne 24. září jsme měli drakiádu se školou. Paní učitelka nám 23. září řekla, že zítra budeme pouštět draky. Tak jsme si skoro všichni vzali draky. V úterý jsme se učili jenom dvě hodiny, potom jsme šli pouštět draky. Ale ti co neměli draka, sbírali houby například Tomáš a potom další kluci. Tak jsme teda pouštěli draky. Můj drak lítal fakt moc dobře. Drak Karin lítal fakt moc vysoko. Jak jsme běhali sem a tam, tak jsme se unavili a někteří pak odpočívali v trávě. Naše fotografka byla paní učitelka Jitka. A naše paní učitelka Jana hledala houby s ostatními dětmi. Našli jsme fakt moc hub. Někteří si je vzali, a pak jsme šli zpátky do školy. Moc se nám to líbilo a doufám, že si to zopakujeme.

Vikča Kubíčková, 5. třída