Čtenářský klub Knihomloci v Domově důchodců ve Štítech

Čtenářský klub Knihomloci v Domově důchodců ve Štítech

Pondělí 30. 10. 2017 v 13:20 hodin se setkáváme před kabinetem zeměpisu. Jako každé pondělí máme čtenářský klub, avšak tento čtenářský klub nebyl jako všechny ostatní. Paní učitelky, které s námi tráví odpoledne, se rozhodly, že bychom mohly jít udělat radost našim seniorům do Domova důchodců.  Šla s námi paní učitelka Kristková. Když jsme dorazily na místo, tak nás personál rozdělil do pokojů ubytovaných seniorů. Poté jsme se představily a začaly  číst knihu, která se jmenovala ,,Obr na Šošole´´. Myslím, že jsme vykouzlily hned několik úsměvů v tvářích klientů. Byl to jeden z nejkrásnějších pocitů, když víte, že jste udělali takovou radost jen svojí přítomností a knihou. Byli to úžasní posluchači. Lepší jsem snad nikdy nepotkala. Jen doufám, že se jim strávené odpoledne s námi líbilo. Já si rozhodně nemůžu stěžovat. :) To bych snad neměla srdce, protože tohle odpoledne bylo naprosto úžasné. Než jsme šly domů, tak jsme se společně s paní učitelkou Kristkovou vydaly do cukrárny, kde jsme si daly zákusky a diskutovaly o báječně prožitém odpoledni a také dalších akcích, které nás čekají.

Nikol Matoušková, redaktorka ČK Knihomloci