TENIS PRO DĚTI

Prvotním cílem je seznámit děti s tímto sportem, s jeho pravidly, rozvíjet jejich orientační, prostorové a postřehové schopnosti, techniku úderů, taktiku hry, ale hlavně hrát si, běhat a soutěžit.
Tréninky budou probíhat na tenisových kurtech TJ SOKOL Štíty – oddíl tenisu ve skupinách, 2x týdně, 1 – 2h, ve dvou výkonnostních kategoriích: začátečníci, pokročilí.
Informační schůzka pro rodiče s dětmi se uskuteční 01. 06. 2017 od 17:45 na tenisových kurtech ve Štítech. Během této schůzky budou rodiče seznámeni:
1. podmínky a pravidla pro účast,
2. požadavky na technické vybavení (oděv, obuv, tenisová raketa, aj.),
3. různé,

Zvány jsou všechny děti ve věku 4 – 14 let. Dle zájmu a dovedností budou děti následně rozděleny do příslušných skupin.
Více informací na tel. čísle: +420 732 646 417 nebo na e-mailu: jiri.jelinek@klein-automotive.cz, Jiří Jelínek ml.

Základní a mateřská škola Štíty - nabídka