Školní jídelna Štíty

Výdej obědů

Výdej jídla do jídlonosičů

Výdej jídla do jídlonosičů ve školní jídelně:

10:30 – 11:00 a  13:05 -13:15 h.

Výdej jídla do jídlonosičů ve výdejně MŠ Štíty:

10.45 – 11.15 h   a   12.00 – 12.30 h.

Jídlonosiče, označené jménem a kategorií strávníka, odkládejte pouze na vyhrazená místa pro jídlonosiče. Jídlonosiče musí být čisté, v případě znečištění nebude strava nabrána.

Pokud nebude strava vyzvednuta do stanovené hodiny (13.15 h), bude bez jakékoliv náhrady zlikvidována.

Do jídlonosičů nevkládejte laminátové karty.
Strava v jídlonosičích je určena k přímé spotřebě, kuchyň mimo jídelnu neodpovídá za její znehodnocení.

Jídlonosiče se stravou žáků ZŠ Štíty a cizích strávníků budou umístěny ve vestavěné skříňce před vstupem do školní jídelny. Kuchyň neodpovídá za zcizení jídlonosičů a přídavků ke stravě (ovoce, oplatky, mléčné výrobky….).

Z důvodu zvýšení zabezpečení školy využitím „elektronického vrátného“  budou vstupní dveře do jídelny uzavřené. Pro přístup do jídelny využijte zvonek a po identifikaci a sdělení budete vpuštěni do jídelny. Bližší informace Vám poskytne vedoucí školní jídelny.

Výdej obědů v době nemoci

Školní jídelna zabezpečuje stravu pro děti a žáky pouze v době jejich pobytu ve škole, nikoliv v době jejich nemoci nebo veškerých prázdnin, tzn. že děti a žáci nemají nárok na slevu na stravné (19,-, 22,-, 25,- a 27,- Kč).

Každý měsíc je prováděna kontrola docházky podle třídních knih a pokud bude zjištěno, že dítě/žák odebíral oběd v době nemoci, je povinností doplatit kalkulované provozní náklady-30,- Kč za 1 oběd.

Pouze 1. den nemoci mohou oběd odebrat do jídlonosiče, následující den musí stravu odhlásit nebo doplatit do plné ceny oběda           (63,- Kč).