Školní jídelna Štíty

———————————————————————————————————————–

S účinností od 1. května 2019 dochází ke zvýšení ceny obědy pro cizí strávníky na  66,- Kč.

Dochází tak z důvodu neustále se zvyšujících nákladů. Věříme, že i nadále zůstanete našimi věrnými strávníky.

—————————————————————————————————-

POZOR !!!!

V pondělí 20. května a v úterý 21. května 2019 bude kancelář vedoucí školní jídelny  u z a v ř e n a !!!!

———————————————————————————————————————–

Doplatek za neoprávněně odebraný oběd (v době nemoci dítěte/žáka) je od  1.2.2019   35,- Kč (kalkulované provozní náklady).  Provádíme kontroly docházky dětí/žáků dle třídních knih a doplatky jsou doúčtovány na základě této evidence. Doplatky budou v případě přeplatků odečteny z konta strávníka a nebo bude povinnost je uhradit hotově v kanceláři vedoucí ŠJ.

———————————————-———————————

UPOZORNĚNÍ !!!!

Karta ke stravování slouží k prokázání o zakoupené stravě, velikosti porce-kategorie 7-10 let, 11-14 let, 15 let a více. Při opětovném zapomínání karty bude strávník vyzván, aby si kartu dodatečně přinesl. Toto opatření je z důvodu velkého výskytu zapomínání karet ke stravování našich žáků-strávníků v minulém školním roce.

—————————————————————————————————————————

V případě placení stravného bezhotovostně  musí být platba na účet ŠJ (19-1904042339/0800) připsána předem, nejpozději do 25. dne v měsíci.  U platby musí být uveden přidělený variabilní symbol. Stravné na následující měsíc bude automaticky přihlášeno pouze po obdržení platby. V případě, že tak nebude učiněno, stravné na následující měsíc přihlášeno nebude a je nutné stravu zaplatit hotově od 25. dne v měsíci v pokladně ŠJ v úřední hodiny.

————————————————————————————————————————-

Možnost objednávání a odhlašování stravy je pro všechny strávníky, včetně dětí MŠ Štíty,

den předem (pouze pracovní den)  do 12.30 h:

internetem na www.strava.cz,

Informace pro přihlášení uživatele:

číslo jídelny: 3843          jednoduše kdykoli, odkudkoli

• přihlášení přes přidělené uživatelské jméno a heslo
  • aktuální informace o vydané stravě
  • aktuální informace o stavu konta
  • možnost sledovat historii objednávek a plateb za stravu
  • pružná komunikace s jídelnou prostřednictvím internetu
  • on-line přímo v systému nebo formou mailových zpráv

– SMS zprávou na telefon školní jídelny 739 475 171,

objednávání stravy pouze v případě kladného stavu konta strávníka,

osobně v kanceláři vedoucí školní jídelny zápisem do sešitu pouze v úřední   hodiny:

7.00 – 8.00,    9.00 – 9.30,   10.30 – 11.00,  12.00 – 12.30 h

Bližší informace Vám poskytne vedoucí školní jídelny.

Smrčková Jarmila – vedoucí ŠJ při ZŠ a  MŠ Štíty

06.03.2017