Pohádka O Šípkové Růžence

Jak vlastně dopadla slíbená pohádka O Šípkové Růžence v divadelním nastudování obou třetích tříd?

Jako každá správná pohádka se šťastným koncem.

Princ probudil polibkem dívku, která po svém nerozvážném činu usnula na 100 let.

Láska zde zvítězila nad zlem. A tak by to mělo platit nejen v pohádkách.

Žáci obou třetích tříd chtěli pobavit děti z MŠ i žáky celého 1.stupně svým dnešním vystoupením, ve kterém nechyběly ani koledy a zimní básně. Pohádkou naladili  správnou vánoční atmosféru. Za jejich píli během nácviku i dnešní snahu při premiéře jim patří poděkování.

Děkujeme také všem divákům za účast a vzorné chování při sledování celého programu.

Odměnou pro všechny účinkující byla společná konzumace dvoupatrového narozeninového dortu pro Růženku, který vyrobila jedna z aktivních maminek.Patří  jí mimořádné poděkování za spolupráci.

Ve Štítech 21.12.2016

Režie: pí uč.Blanka Schwarzová a pí uč. Monika Temňáková