MISS A MISSÁK 2015

V letošním školním roce jsme se rozloučili se školním rokem 2014/2015 a letní prázdniny přivítali velkolepou závěrečnou školní show Miss a Missák 2015. Soutěže se zúčastnilo celkem 21 soutěžících ze všech tříd I. i II. stupně ZŠ. Porota měla těžkou úlohu zvolit vítěze kategorie Miss a Missák I. stupně a Miss a Missák II. stupně. Všichni soutěžící se utkali ve třech disciplínách a celý program byl ještě obohacen vystoupením tříd a profesionálními vstupy moderátorek Kláry Drlíkové a Aničky Krmelové.

Žáci ZŠ si také zvolili Miss a Missáka sympatie. Za I. stupeň Alena Kudelková – 4.třída a Jakub Macek – 4.třída a za II. stupeň Kristýna Pěničková – 7.třída a Jaroslav Knápek – 9.třída.

Všichni soutěžící byli vynikající a k celé soutěži přistupovali zodpovědně a snaživě. Všem tedy patří velký dík a pochvala. I přes skvělé a vyrovnané výkony nakonec porota rozhodla o prvních místech.

Miss I. stupně 2015 se stala Agáta Bartošová – 2.třída.

Missák I. stupně 2015 se stal Václav Haltmar – 1.A třída

Miss II. stupně 2015 se stala Jitka Drlíková – 6.B třída