Mateřská škola Štíty

Divadlo – Červená sukýnka

V pondělí 9.3.2015 k nám do školky zavítalo divadélko z Přerova. Děti zhlédly pohádku – O Karkulce a pohádku O vlku a třech kůzlátkách. Děti byly nejen v roli diváků, ale měly také  možnost aktivně se zapojit do děje.  Všichni se moc snažili a opět bylo veselo!

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????