Mateřská škola Štíty

Čarodějnice v MŠ 2015

Pondělní dopoledne se ve školce procházeli čarodějnice, kouzelníci, čarodějné víly, meluzíny ad. Děti již tradičně dováděli v kostýmech, tančily a soutěžily např. ve skoku do dálky, v rovnováze, ale i  v přetahované s lanem. Po svačince do školky zavítalo DIVADÉLKO MALÉ – BO s pohádkou o čarodějnici Agátě a neposlušném Oliverovi. Děti se velmi bavily a celé dopoledne si užily.

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????