Projekty

V rámci snahy o zlepšování kvality vzdělávání a materiálních podmínek školy se naše škola zapojila do řady projektů:

• IKAPOK II                                                                                                                                                                                                                      Rovný přístup ke vzdělávání s ohledem na lepší uplatnitelnost na trhu práce. Cílem projektu je zvýšení zájmu žáků škol o polytechnické vzdělávání a podpora vzdělávání pedagogických pracovníků v Olomouckém kraji.Na projektu spolupracuje 435 pedagogických pracovníků z 88 středních i základních škol Olomouckého kraje.

IKAPOKII_Leták k IKAPOKII_z šablony MŠMT

. Implementace strategie digitálního vzdělávání II

Cílem projektu je propagace inovativních metod výuky za pomoci digitálních technologií a šíření příkladů dobré praxe ve školách. Projekt je zaměřen na zkvalitnění školní výuky i snížení studijní neúspěšnosti žáků v oblasti digitální gramotnosti. Aktivita je realizována prostřednictvím vzorové školy ZŠ a MŠ Červená Voda a zároveň formou spolupráce s dalšími  školami (ZŠ Králíky, ZŠ a MŠ Lichkov, ZŠ a MŠ Písařov).

• Šablony pro Základní školu a mateřskou školu Štíty v letech 2017 – 2018 a Šablony II pro Základní školu a mateřskou školu Štíty v letech 2019 – 2020

Plakát.pdf

Plakát.doc

• Škola pro demokracii

Ve školním roce 2017/18 jsme založili školní parlament a vstoupili jsme do sítě škol, které podporují participaci dětí a chtějí se vzájemně inspirovat.

ROP

• EU peníze školám

Šablony vytvořené učiteli:

• Ovoce do škol

• Projekt SIPVZ

zde

. Projekt PREVENCE v letech 2013 – 2019:„TVOŘIVĚ A ZDRAVĚ, ZVLÁDNEME VŠE HRAVĚ“

PROJEKT PREVENCE

Základní a mateřská škola Štíty - nabídka