INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE ŠKOLNÍ PSYCHOLOŽKY

Základní škola a mateřská škola Štíty, okres Šumperk

tímto zve zájemce z řad rodičů na individuální odpolední konzultace školní psycholožky p. Mgr. Kamily Očadlíkové – Barlow a to ve čtvrtek 26.11.2015 od 15:00 do 18:00 hod.

Témata, která Vás zajímají a můžete je individuálně řešit s paní psycholožkou: výchova dítěte, školní zralost, příprava do výuky, poruchy učení a chování, poruchy příjmu potravy, výchova teenagera, vzory dítěte, agresivita, problém s autoritou dospělého aj.

Prosím zájemce o vyplnění času, který Vám vyhovuje v časovém rozmezí od 15:00 do 18:00 hod.

Dle počtu zájemců bude vytvořen časový harmonogram – cca po 15 – 20 min.

O přesném čase Vaší individuální konzultace budete informováni.

Zájemci o individuální konzultaci, prosím o navrácení závazné návratky do pondělí 23.11.2015!!!

Děkuji. Mgr. Ilona Haasová

Závazná návratka: (prosím, o vyplnění konkrétního času v________hod. – v rozmezí 15:00 – 18:00 hod.)

Mám zájem o individuální konzultaci se školní psycholožkou dne 26.11.2015 v____________hod.

Jméno:_________________________________                   Podpis:_________________________

Základní a mateřská škola Štíty - nabídka