Dětský karneval

Dětský karnevalový rej 2017

Třetí březnovou sobotu pořádala naše škola a sdružení rodičů tradiční karneval pro děti ze Štítů a okolí. Děti a jejich doprovod čekal nabitý program plný her a soutěží, nechyběla tombola ani soutěžní přehlídka masek. V krásně vyzdobeném sále kulturního domu se cítili všichni dobře. Letos jsme se dočkali rekordního počtu masek a také množství návštěvníků, kteří sál zcela zaplnili, se blížilo počtu 300. Celé odpoledne se o dětský program staralo pět neúnavných, pilných včelek. Vnímavý pozorovatel by identifikoval členky sdružení rodičů, které zvolily tento jarní kostým.

Děkujeme městu Štíty a všem sponzorům za podporu, která přispěla ke zdárné organizaci akce.  Strávili jsme společně hezké odpoledne a věříme, že příští rok se zase sejdeme.

Za všechny organizátory  Miloš Harnych

Základní a mateřská škola Štíty - nabídka