Dětský karneval

Dětský karneval se opět povedl. Počasí v sobotu 14. 3. 2015 nebylo zrovna příjemné a tak se nejen štítecké děti mohly pobavit v kulturním domě. Přišlo jich opravdu hodně a vzaly s sebou i rodiče, prarodiče příbuzné a přátele. Nálada byla výborná, sál hýřil barvami překrásných masek a dětská očka vyhledávala slíbené klauny. Dočkaly se a zábava byla náramná, Klauni bavili děti bez přestávky celé tři hodiny. Organizovali soutěže, přehlídku masek, bublinovou show a také se tancovalo.

Platících návštěvníků bylo téměř 150. Děti neplatily, ale mohly si vybrat obálku s losy. V každé byl jeden výherní, proto neodcházel nikdo zklamaný. Dětský karneval pořádalo Sdružení rodičů a přátel Základní školy a mateřské školy Štíty ve spolupráci se školou. Letos byla dalším partnerem ještě firma Klein automotive.

SRPZMŠ touto cestou děkuje všem sponzorům za štědrou podporu, návštěvníkům za úžasnou atmosféru a Klaunům na volné noze z Ostravy za skvělý program. Zvláštní poděkování patří firmě Klein automotive za spolupráci.

Za SRPZMŠ               Veronika Flosová

Eva Pecháčková