Den rekordů – Králíky, 17.5.2017

Den rekordů  – Králíky, 17.5.2017

Další velmi úspěšnou akcí našich žáků byly atletické závody v Králíkách. Tradiční sportovní akce, kde si děti mohou zkusit porovnat výkonnost s žáky z okolních škol ve sprintu na 50/60 m, skoku do dálky, vytrvalostním běhu 300-1500m (podle věkové kategorie) a v hodu kriketovým míčkem /ve vrhu koulí. Vzhledem k rekonstrukci části hřiště se letos hod kriketovým míčkem nahradil hodem medicinbalem (disciplína z OVOV). Naši žáci absolvují vždy všechny čtyři disciplíny. Letos opět každý z nich podal výkony na hranici svých možností a dokázali získat krásných 19 medailových umístění. I kdybychom nezískali žádnou medaili, určitě stojí za to se zúčastnit a zasportovat si v krásném prostředí sportovního areálu v Králíkách. Všem děkuji za reprezentaci školy.

M. Hřebíčková

Základní a mateřská škola Štíty - nabídka