Den dětí u nás ve školce – 2014

Oslava svátku všech dětí proběhl v pondělí 2.6. a byl v indiánském duchu. Nejprve si děti vyrobily čelenky  a po té vyběhly na zahradu MŠ, kde byl již nachystán bohatý program: funkční modely tanků, sportovní soutěže, hra na kytaru a zpěv známých písní a nechyběly ani nové hračky na písek nebo sladká odměna. ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? 31

Základní a mateřská škola Štíty - nabídka

Základní škola

Mateřská škola

Školní jídelna