Den dětí 2015

1.6. se děti z MŠ, ale i školáčci sešli oslavit Den dětí na zahradě mateřské školy. Nejprve nám počasí nepřálo, ale pak se umoudřilo a akce mohla začít. Děti tančily, sportovaly, soutěžily a malovaly křídami na chodník. Připraveno pro ně bylo i malování na obličej…. Jen děti dokončily soutěže přihnal se velký déšť….. děti se přesunuly do  MŠ a dětský den jsme zakončili, až se všem dětem splnila všechna přání.

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Základní a mateřská škola Štíty - nabídka